• 0

Nowości w menu By Bon Bon

Oczywistym jest, że o tej porze roku pogoda za oknem nie rozpieszcza. Wiatr, deszcze i zmienna pogoda nie pomagają naszemu samopoczuciu. Dlatego z myślą o wszystkich zmarzluchach przychodzimy z pomocą! W naszym jesienno- zimowym menu znajdziecie 2 nowe kawy i herbaty rozgrzewające oraz gorącą czekoladę z piankami marshmallows!

Aromatyczne kawy

W powietrzu unosi się aromat dyni, cynamonu, a to wszystko na podstawie espresso i gorącego mleka. Tak pachnie pochmurny październik i listopad – naszym pumpkin spice latte! Ale to nie wszystko! Mamy również opcję dla miłośników solonego karmelu! Od razu robi się cieplej, prawda?

A może kubek gorącej czekolady?

Gorąca czekolada to idealny pomysł na chłodne popołudnie! A w towarzystwie marshmallows nie dość, że jest pyszna to jeszcze wygląda pięknie (idealna propozycja na #instaphoto!). Pianki i czekolada są słodkim wspomnieniem dzieciństwa, tworząc deser idealny.

Gdy zimno i deszczowo…

Najlepiej napić się herbaty! Ten czarny napar z rozgrzewającymi dodatkami od razu poprawi Wam humor! Nasze zrobione są na bazie czarnej herbaty, pomarańczy, owoców leśnych i przypraw korzennych. Będą to idealne propozycje na wieczorne popołudnie dla fanów błogiego Hygge!

Na poprawę humoru w te jesiennie dni zapraszamy na Nadwiślańską 11 do Bon Bon Boutique na sezonowe pyszności. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *