• 0
  • 0

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pierwszą butikową kawiarnią w Krakowie, która swoją działalnością otworzył nowy rozdział na cukierniczej mapie miasta! Specjalizujemy się w wypieku makaroników, które swoim smakiem podbijają serca nawet najbardziej wyrafinowanych podniebień. Dla naszych Gości nieustannie odkrywamy i wzbogacamy zaplecze cukiernicze, sięgając po nieoczywiste połączenia smaków oraz najlepszej jakości produkty.

Przyjdźcie do nas i spróbujcie wyjątkowych wypieków i aromatycznej kawy w samym sercu krakowskiego Podgórza

Co robimy?

Co możemy powiedzieć o naszych makaronikach? Przede wszystkim są tworzone z pasją, z naturalnych składników przez Mistrzynię Polski w CukiernictwieAnnę Zubstovą. Przy produkcji makaroników korzystamy z najwyższej jakości produktów, najlepszego pochodzenia. W naszych wypiekach nie ma miejsca dla konserwantów, ulepszaczy smaku czy sztucznych barwników. Uwielbiamy rozpieszczać podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy. 

Oprócz słodkości, które podbijają serca naszych klientów przygotowaliśmy dla Was coś jeszcze! Wkrótce w naszym butiku będzie możliwość kupienia gustownych flowerboxów! 

Śledźcie nas na Facebooku, aby być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami.

1
2

NASZA IDEA – Wypiekanie jedynie z naturalnych składników

Naszym celem jest wypiekanie jedynie z naturalnych składników. Inspirujemy się francuską elegancją i dobrym gustem. Szukamy nieoczywistych smaków, które tworzą wyjątkowe połączenia. Nasze menu ciągle ewoluuje, a my staramy się codziennie tworzyć jeszcze lepiej! Prostota i estetyka, którą sobie założyliśmy inspirowana jest paryskim stylem. Podchodzimy do naszych klientów z naturalną radością, aby zdobyć ich podniebienia smakiem i uśmiechem! Który makaronik jest Twoim ulubionym? Poznaj nasze propozycje i sam wybierz swojego faworyta (albo faworytów).