• 0

Pierwsza taka butikowa kawiarnia na mapie Krakowa już otwarta!

Mamy to! 11 września na gastronomicznej mapie Krakowa zagościł Bon Bon Boutique! Było dużo śmiechu, pysznych słodkości i ciekawych historii. Przeczytajcie sami, jak my i nasi goście bawiliśmy się na otwarciu pierwszej kawiarni w formacie butiku! 

Jak było na wielkim otwarciu Bon Bon?

Było najlepiej na świecie! Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego startu naszej kawiarni. Po pierwsze – dopisała piękna pogoda, dzięki której mogliśmy podziwiać malowniczy zachód słońca nad Wisłą (bo przecież znajdujemy się na Nadwiślańskiej 11 :)).

Po drugie – dopisali wspaniali ludzie! W najskrytszych snach nie śniło nam się, że odwiedzicie nas tak tłumnie. Usłyszeliśmy od Was tyle ciepłych słów, że nasza motywacja do działania i pieczenia najlepszych słodkości wzrosła tysiąckrotnie! Dziękujemy!

Po trzecie – dopisało pyszne jedzenie i wykwintne drinki. Pozdrawiamy Barmanów z MAKE-SHAKE.PL, którzy tworzyli dla naszych gości niebanalne drinki. 

Kilka słów o nas…

Wychodzimy z założenia, że najpiękniejsze rzeczy dzieją się w towarzystwie cudownych ludzi – dokładnie tak było w przypadku By Bon Bon. Kim jesteśmy? Jesteśmy pierwszą butikową kawiarnią w Krakowie, która wyróżnia się wyjątkowymi francuskimi makaronikami i pięknymi bukietami. Już niedługo rozpoczniemy sprzedaż internetową, tworząc butik internetowy. Definiuje nas połączenie słodkości i kompozycji kwiatowych. Jak dobrze wiemy – przypadki chodzą po ludziach – tak, również było i u nas! Jednak historię naszego powstania opowiemy Wam innym razem (tak, lubimy budować napięcie ;)).

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim obecnym na otwarciu By Bon Bon! Zapraszamy Was na Nadwiślańską 11 w Krakowie, gdzie mieści się nasza kawiarnia. Róbcie zdjęcia, oznaczajcie i hasztagujcie nas na Instagramie! Do zobaczenia! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *